|~Pc kopat 2oo8~|| HACKİNG ,SECURİTY,PROGRAMLAMA,PROGRAM,İNTERNET ERİŞiMİ ,PAYLAŞIM PORTALI

BİLGİSAYAR, WEB PROGRAMLAMA,İNTERNET ERİŞİMİ, PROGRAMLAMA VE PC BAKIM, DONANIM, PC GÜVENLİK SUNUCU YOLU

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Hiç unutamadığınız komik veya sizde kalıcı anılarınızı bekliorum hadi beyler ve bayanlar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ezgi
AKTİF
AKTİF

Kadın
RUH HALİ :
SADECE BU KONUDA AŞAĞIDAKİ KADAR TEŞEKKÜR EDİLDİ : saol
TAKIM :

MesajKonu: Hiç unutamadığınız komik veya sizde kalıcı anılarınızı bekliorum hadi beyler ve bayanlar   Paz Ağus. 24, 2008 6:30 am

lol! herkezden en güzel şeyler bekliyorum
Kullanıcı profilini gör
XabrkX
Admin
Admin

Erkek
Lakap : ******kaRİZma*******
RUH HALİ :
SADECE BU KONUDA AŞAĞIDAKİ KADAR TEŞEKKÜR EDİLDİ : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
TAKIM :

MesajKonu: Geri: Hiç unutamadığınız komik veya sizde kalıcı anılarınızı bekliorum hadi beyler ve bayanlar   Paz Ağus. 24, 2008 12:40 pm

komik olay : okulda pantolunum yırtılmıştı.bacakları pergel gibi açmıştım:D ...hırs işte. Very Happy gol atalı mdiye .hızlı koşalım dedik pantolan arkadan ayrıldıVery Happy sonra ki dersten ben hemen firarrrrrrrr:d ...normal yani..
sonr dayımın oğlu 22 yaşında onun küçüklük kaprisini giymiştim:D Allah tan ilk bahardıı....

bir sürü olay ya.anlatsam forum kilitlnir donar kalır yoğunluğu Very Happy dayanamaz hayatım hep komiklikler bazen ilginçliklerle gçiyor. hemde her gün:D size bir
iyilik yaparak anlatmıyorum site yazılardan knoualrdan msajlardan donar kalır giremessiniz sonra fatal error verir Very Happy
ilk okula başladğımda şortla gitmiştim bunu unutamıyorum .
eve yarasa girmiş. bende yarasadan korkmamışım uyku hali . yarsa ben üzerine igidince odadan kaçmışVery Happy Very Happy ben uykuluyum bi uyanık olsamm:D:D:D ödüm patlardı
ben bu kadarla yetiniyim forumun hızı için Very Happy:D:D Very Happy
lol! lol! lol! lol! afro afro afro afro afro afro afro

*****Gec€LerİN ADmiNİ*****
XabrkX

En son PCKOPAT tarafından Paz Ağus. 24, 2008 3:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : sebeb)
Kullanıcı profilini gör http://www.pckopat.forumn.biz
oyunkopat
YENİ PCKOPAT
YENİ PCKOPAT

Erkek
SADECE BU KONUDA AŞAĞIDAKİ KADAR TEŞEKKÜR EDİLDİ : ben salalğım D:

MesajKonu: Geri: Hiç unutamadığınız komik veya sizde kalıcı anılarınızı bekliorum hadi beyler ve bayanlar   Salı Ağus. 26, 2008 1:38 pm

bi kıza 3.sınıfatyke n seni seviyorum demiştim adı fatmaydı Very Happy
oda kabul etmemişti bene küfür edip. elimdeki meyvesuyunu kafasına dökmüştüm:D
bi kaç gün geçti Very Happy adam tuutmuş beni dövdürmüştüVery Happy
tabi bende abimi hemen çağırıp cengaver gibi olaya atmıştım:D
PCKOPAt sende roman gibi yazmışın ya Very Happy
güzel anket işe yarar...
Kullanıcı profilini gör
MaDné_2112
MODERATÖR
MODERATÖR

Kadın
RUH HALİ :
SADECE BU KONUDA AŞAĞIDAKİ KADAR TEŞEKKÜR EDİLDİ : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
TAKIM :

MesajKonu: Geri: Hiç unutamadığınız komik veya sizde kalıcı anılarınızı bekliorum hadi beyler ve bayanlar   Çarş. Ağus. 27, 2008 1:01 pm

İLkoKuLL 5'tykénn BaBişimm Bna Tlf ALmışTıı O Zmn TéknoLoJii ÖzüRLüSüydümm Embarassed TéLéfoNumuu Bi ArkaDaşımIn HattıNa YönLénDiRmişTimm(yanlışlıkla deel annamadığımdan)Bi Gün TLfNuma İhTİyacımm olmştuu FakAt nEréé koyduğuMuu HatıRLamıodumm..... ÇaLdırDımm TLéfonumuu BuLabiLmékk iÇinn ArkAdAşımm AÇtuu TLf'nu:D:DTabéé bnDé aLlah senin BéLanıı VérSinn Néé kıSkAnçMışınn Utanmaz RéZiL Diéé BağırMıştımm aAma én köTüüsüü hırsızz Démiştimm ona:(Sad Sad Crying or Very sad sonRa AnnaDım kiéé Bnm TLf KapALıı OLunCaa Ona YönLéniomuşşş Embarassed Embarassed özürr dileipp bni afetmesii için çok yalvardımm:(Bu OlaYıı uNutamam ASLa
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Hiç unutamadığınız komik veya sizde kalıcı anılarınızı bekliorum hadi beyler ve bayanlar   

Hiç unutamadığınız komik veya sizde kalıcı anılarınızı bekliorum hadi beyler ve bayanlar
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güiza alay konusu oldu (ÇOK KOMİK :D
» açık öğretim
» şehitlerimizin anısına 18 full albüm asker şehit şarkıları
» mustafa sandal'ın özel hayatı
» Yön Tuşları İkonları